Водяна тепла підлога товщиною 20 мм. з теплоізоляцією = реально!

До наших партнерів-інсталяторів звернувся замовник із чіткою задачею – змонутвати теплу підлогу настільки мінімальної товщини наскільки це можливо, бо в квартирі висота від підлоги до стелі всього 2.5 м…

Варіант плівкових електричних підлог не підходив бо потужність вводу була недостатня для їх одночасного ввімкнення.

Тож був обраний варіант монтажу “сухих” теплих підлог на базі блоків AlfaMix 1180×580 мм. товщиною 20 мм. з кроком 96 мм. В блоки теплих підлог монтується труба Uponor 9.9×1.0 мм. При такому діаметрі максимальна довжина контура має бути не більшою за 40-60 м. для того, щоб не мати проблем з транзитами ми вирішили приєднати контури теплих підлог до магістралей Uponor 20×2.0 мм. за допомогою трійників 20х9,9х20 по схемі “Тіхельмана”. До одної такої магістралі можна під’єднати до 6 контурів в результаті дуже зручно те, що ми маємо всього 6 контурів на всю квартиру: одна кімната = один контур!

Монтаж зайняв 3 дні. Блоки сухої теплої підлоги монтувалися на бетонну стяжку за допомогою клею Mapei Keralastic T. Фінальна поверхня – ламінат Quick Step товщиною 8,0 мм., яка монтується на підложку Quick Step Silent Walk, а вона, в свою чергу, напряму на блоки сухої теплої підлоги. Джерело тепла котел Protherm 9 кВт. Регулювання кімнатної температури за допомогою автоматики TECH.

Повна товщина теплої підлоги “під ключ” вийшла всього 35 мм.! Нагрів поверхні до температури + 25С всього 20 хвилин.

Технологія Низькопрофільна Суха Тепла Підлога Без Стяжки