Технологія Суха Тепла Підлога Без Стяжки

Сучасність диктує свої закони і зміни стосуються всіх сфер нашого життя. В останні роки на українському будівельному ринку відбувся значний перелом в підходах до облаштування житлових просторів – підлогове опалення приходить на зміну радіаторні.

Теплі підлоги більш економічні, простіше вписуються в різні дизайнерські рішення, а головне – більш комфортні.

Облаштовуються вони на основі пластикових труб опалення залитих бетоном, це надійне і дуже довговічне технічне рішення. Але як і у будь-якого технічного рішення у систем теплих підлог є деякі недоліки, які суттєво обмежують їх впровадження: велику вагу, повільний розігрів, складність монтажу через необхідність облаштування стяжки і товщина конструкції не менше 100 мм.

«Суха» або збірна система водяних теплих підлог, в якій тепло від труб розподіляє алюмінієвий шар, а не бетон, не володіє такими недоліками. Вона легка, її товщина всього 20-30 мм, володіє невисокою вартістю і може бути змонтована на БУДЬ-ЯКОМУ об’єкті, під такі покриття як плитка, ламінат або паркетна дошка.

Компанія AlfaMix – це вітчизняний виробник систем «сухих» теплої підлоги, що має багаторічний досвід в сфері систем опалення, всі наші продукти сертифіковані і захищені патентом як ексклюзивні технічні рішення. Ми маємо досвід проектіріованія і монтажу на сотнях об’єктів по всій Україні.

Технологія Низькопрофільна Суха Тепла Підлога Без Стяжки