Система Сухих Теплих Підлог AlfaMix

Фольгована система Basic – це наступний етап розвитку легких систем теплої підлоги. Основою системи є універсальний елемент зі спеціальним профілем який забеспечує ефективний відбір тепла від контура теплої підлоги і наступну передачу безпосередньо під чистове покриття. 100% поверхні підлоги вкрите робочою поверхнею. Елемент суміщає в собі шар теплоізоляції, який перешкоджає втратам тепла вниз, та теплопередавальний шар з алюмінію.

Застосування:

Легкі безбетонні системи не потребують стяжок, тому широко застосовуються у випадках: коли обмежена висота приміщень, обмежене навантаження на перекриття, oбладнання бетонної стяжки неможливо через особливості об’єкту, при реконструкції старої системи, також система оптимальна для монтажу під ламінат та паркетну дошку.

Як монтується суха тепла підлога?

  1. На бетонну підлогу блоки монтуються за допомогою клейцементу, на OSB та дошки клій-піною або дюбелями.
  2. Труба прокладається в пазах без спеціальних скоб, стрічок тощо (рекомендовано PERT або PEX-a) у пази блоків.
  3. Ламінат та паркетна дошка монтуються безпосередньо на поверхню сухої теплої підлоги
  4. Перед монтажем керамічної плитки обробити поверхню сухих підлог грунтовкою Mapei Eco Prim та вкладати плитку напряму за допомогою клей-цементу Mapei Kerabond T замішаному на полімерній суміші Mapei Isolastic, облаштування стяжки взагалі не потрібне.

Технологія Низькопрофільна Суха Тепла Підлога Без Стяжки