Легкі водяні теплі підлоги там де бетонний варіант неможливий, квартира 45 кв.м дерев’яні перекриття

Квартира у старовинному будинку 19-го сторіяччя. Площа 45 кв.м. заливка бетону неможлива позояк маємо дерев’яні підлоги та перекриття. Єдиним варінтом влаштування водяної теплої підлоги – є збірна (суха) система Alfamix.

Блоки “сухої” теплої підлоги безпосередньо кріпляться до дошок за допомогою дюбелів. Монтаж блоків проведений згідно проекту. В блоки монтуются труби 16х2,0 PERT, джерелом тепла э електрокотел Protherm 6 кВт. Фінальне покриття – ламінат, а у душовій керамічна плитка.

Ламінат товщиною 8,0 мм. вкладається напряму на блоки, а підложка повинна бути з тепловим опором не більше 0,015 м2К/Вт., бажано щоб сумарний тепловий опір ламінат+підложка не складав більше ніж 0,050 м2К/Вт.

Керамічна плитка буде змонтована за технологією компанії Mapei. Спочатку блоки обробляються грунтівкою Mapei Eco Prim, а потім плитка вкладається напряму за допомогою суміши клей-цементу Mapei Kerabond T та концентрату Mapei Isolastic.

Монтаж системи опалення, разом з фінальними покриттями, зайняв всього 4 робочих дні бригади з 2 осіб.

Унікальне рішення для приміщень з обмеженою висотою, під ламінат, керамічну плитку та паркетну дошку. Сумарна висота конструкції від 20мм!

Зв’яжіться з нами +380637547544, +380935619626