Котедж 125 кв.м. – водяна тепла підлога AlfaMix, сумарна товщина з плиткою 50 мм.

До нас звернулася досвідчена інженерна компанія з досить поширеним запитом: чи зможемо ми облаштувати водяну теплу підлогу завтовшки до 50 мм, включаючи керамічну плитку та паркетну дошку?

При проектуванні та будівництві котеджу не була передбачена можливість для монтажу бетонної теплої підлоги, була дуже обмежена товщина. У свою чергу, замовник категорично наполягав на застосуванні теплового насоса, як основного джерела тепла, а його застосування в поєднанні з радіаторами, як відомо, недоцільно, оскільки теплові насоси втрачають ефективність при високих температурах теплоносія. Звідси рішення – «сухі» чи збірні теплі підлоги.

Ми взялися за цей проект і незабаром підготували комерційну пропозицію. З фінансової точки зору до нас питань не було, оскільки наш продукт виробляється в Україні і має дуже конкурентну вартість. Але сумніви будівельної компанії та Замовника стосувалися можливості прямого укладання плитки, а також теплової потужності системи.

По укладання плитки нам вдалося переконати клієнта за допомогою технічної карти від компанії Mapei, яка розробила технологію під наш продукт, а за потужністю конкурентів у нашої системи немає так, як, на відміну від бетонної системи, труби передають тепло фінальної поверхні практично безпосередньо.

Підсумок: площа котеджу 125 кв. блоки сухої теплої підлоги AlfaMix Basic 1180*560 мм, труби TECE 16х2,0 PERT, будівельна хімія Mapei.

Сухі теплі підлоги AlfaMix – це унікальне рішення для приміщень з обмеженою висотою, під ламінат, керамічну плитку та паркетну дошку. Сумарна висота конструкції від 20мм!

зв’яжіться з нами +380637547544, +380935619626

www.alfamix.com.ua

Технологія Низькопрофільна Суха Тепла Підлога Без Стяжки