< Назад

Комплектуючі для теплої подлоги

Комплектуючі від ТМ AlfaMix - це повний спектр інструментів і матеріалів по монтажу класичних бетонних теплих підлог. Вся продукція виробляється на фабриках, розташованих на території Європейського союзу.

Устаткування по обв'язки котелень Alfamix


Наш асортимент в справі обв'язки топкових і теплових вузлів настільки широкий, що практично не має аналогів на ринку України. У той же час наші системи поєднують високу якість з доступною вартістю. Ознайомтеся з каталогом Alfamix і Ви зможете переконатися в цьому самі.

Колектори опалення та колекторні блоки Alfamix


Наші колектори оснащені унікальними витратомірами, володіють великою пропускною здатністю і системою кріплення яка не має аналогів в зручності монтажу. Ви можете зупинити свій вибір також на колекторних блоках для підлогового опалення укомплектованих насосами Wilo і Grundfos.

Прес-фітинг та арматура NTM


Наш партнер - італійська компанія NTM спеціалізується на виробництві латунного фітинга для PEX і металопластикових систем, а також на випуску кульових кранів. Асортимент прес-фітинга практично не має аналогів, так як ми уявляємо фітінг в діаметрах від 12 до 63мм в широкому асортименті різних трійників і перехідників. NTM - це 100% італійське виробництво і найвищий стандарт якості!

Різьбовій фітінг Rinaldi & Pettinaroli


Якщо Ви справжній професіонал у сфері систем опалення та водопостачання, то цей продукт для Вас! Ви не знайдете асортименту більш різноманітного, більш якісного і в той же час цілком доступного! Фітинг покривається хромом і має саме «потужне тіло». Rinaldi & Pettinaroli - це знаменита італійська фабрика з дуже великим досвідом і традиціями.

Введіть свої дані і ми відправимо Вам детальну інформацію про нашу продукцію

Додати фото
Додати файл

Файл не загружен

Следующий
Предидущий
Следующий